Kaapstad Verander Area

Vandag


23°C / 15°C

Wind 18km/h


Reënval 0.2mm


Humiditeit 58%

Maandag


25°C / 14°C

Wind 20km/h


Reënval 0.0mm


Humiditeit 61%

Dinsdag


25°C / 15°C

Wind 19km/h


Reënval 0.1mm


Humiditeit 65%

Woensdag


24°C / 16°C

Wind 17km/h


Reënval 0.0mm


Humiditeit 59%

Donderdag


25°C / 17°C

Wind 22km/h


Reënval 0.0mm


Humiditeit 62%

Vrydag


23°C / 16°C

Wind 35km/h


Reënval 0.2mm


Humiditeit 57%

Kontak ons

Navrae? Ons help graag:

Netwerk24

Nuuswenke

nuus@netwerk24.com

Redakteur

liesl.pretorius@netwerk24.com

Advertensie-navrae

gaafele.mbele@ads24.co.za

Dienslyn

diens@netwerk24.com

0861 233 531


Beeld

Nuusredakteur

nuus@beeld.com

Ombudsman

ombudsman@beeld.com

Briewe

briewe@beeld.com

Intekenaar- en betaalnavrae

subskripsies@beeld.com

Tegniese bystand en navrae

diens@beeld.com

Lesersfoto's

myfoto@beeld.com

Nuuswenke Pretoria

012 485 9000

Nuuswenke Johannesburg

011 713 9182

Die Burger

Nuusredakteur

dbnred@dieburger.com

Sportredakteur

sport@dieburger.com

Ombudsman

ombudsman@dieburger.com

Briewe

dbmening@dieburger.com

Aflewering

021 406 3910

021 405 1652

Intekenaar- en betaalnavrae

subskripsies@dieburger.com

086 020 0010

Tegniese bystand en navrae

diens@dieburger.com

Advertensies

tvanzyl@media24.com

086 011 7520

Doodsberigte

privaat@dieburger.com

Motors

motors@dieburger.com

Talent/betrekkings

talent@dieburger.com

Boedels en Veilings

veilings@dieburger.com

Nuuswenke

dbnred@dieburger.com

021 406 2815 (bedags)

021 406 2151 (saans)

Volksblad

Nuusredakteur

nuus@volksblad.com

Ombudsman

ombudsman@volksblad.com

Briewe

briewe@volksblad.com

Intekenaar- en betaalnavrae

subskripsies@volksblad.com

Tegniese bystand en navrae

diens@volksblad.com

Navrae

051 404 7600

Rapport

Redakteur

waldimar.pelser@rapport.co.za


Nuus

inge@media24.com

Nuuswenke

nuus@Rapport.co.za

073 797 5445

Algemene navrae

011 713 9002

021 406 3333

Sport

johan.vanwyk@sport24.co.za

011 713 9671


Sake

Hanlie.Stadler@media24.com

021 406 2840

Ombudsman

mley@beeld.com

011 713 9255

Nuuswenke kan gestuur word aan: rapport@rapport.co.za
of skakel Rapport se nuuskantoor (Dinsdae tot Saterdae tussen 09:00 en 16:00):


Johannesburg

011 713 9639

Pretoria

012 424 6202 /6214

Kaapstad

021 406 3228