HAAK JY VAS?

Stuur ’n e-pos aan diens@netwerk24.com of skakel 087 353 1300 (Plaaslik) en 27 21 285 0988 (Buitelands). Jy kan ook ’n WhatsApp-boodskap stuur na 087 353 1333. Ons help graag!

Kantoorure: Ma. tot Vr. 07:00-16:30; Sa. tot So. 07:00-11:00.

Praat Saam Inboks

E-pos jou brief aan Baba & Kleuter na briewe@babaenkleuter.co.za.

Fotoblad en voorblad

Stuur jou gunsteling-foto na fotoblad@babaenkleuter.co.za.

Webredaksie

Vir navrae rakende die webtuiste, aanlynkompetisies en sosiale media, e-pos web@babaenkleuter.co.za.

Web Gesiggie van die Dag

Stuur 'n foto van jou kindjie na gesiggie@babaenkleuter.co.za

Redakteur 

Helen Schöer, helen@babaenkleuter.co.za, 011 713 9853

Adverteer in die tydskrif

Kontak Brigitte Kolver, brigitte@pinpoint.co.za, 011 454 6051/2 of 
Zoe Smith, zoe@pinpoint.co.za, 011 454 6051/2.

Adverteer aanlyn

Kontak The SpaceStation, info@spacemail.co.za, 021 468 8299.

Bemarking, kompetisies

Kontak Zoë Smith, zoe@pinpoint.co.za.