Lees jou gunsteling-tydskrifte en -koerante nou alles op een plek teen slegs R99 p.m. Word 'n intekenaar
Rugby
WB-toernooi: Al die bepalings

WÊRELDBEKER-RUGBYTOERNOOI

20 September

12:45 Japan t. Rusland (Tokio)


21 September

06:45 Australië t. Fidji (Sapporo)

09:15 Frankryk t. Argentinië (Tokio)

11:45 Nieu-Seeland t. Suid-Afrika (Jokohama)


22 September

07:15 Italië t. Namibië (Higasjiosaka)

09:45 Ierland t. Skotland (Jokohama)

12:15 Engeland t. Tonga (Sapporo)


23 September

12:15 Wallis t. Georgië (Toyota)


24 September

12:15 Rusland t. Samoa (Koemagaja)


25 September

07:15 Fidji t. Uruguay (Kamaisji)


26 September

09:45 Italië t. Kanada (Foekoeoka)

12:45 Engeland t. VSA (Kobe)


28 September

06:45 Argentinië t. Tonga (Higasjiosaka)

09:15 Japan t. Ierland (Sjizoeoka-prefektuur)

11:45 Suid-Afrika t. Namibië (Toyota)


29 September

07:15 Georgië t. Uruguay (Koemagaja)

09:45 Australië t. Wallis (Tokio)


30 September

12:15 Skotland t. Samoa (Kobe)


2 Oktober

09:45 Frankryk t. VSA (Foekoeoka)

12:15 Nieu-Seeland t. Kanada (Oita-prefektuur)


3 Oktober

07:15 Georgië t. Fidji (Higasjiosaka)

12:15 Ierland t. Rusland (Kobe)


4 Oktober

11:45 Suid-Afrika t. Italië (Sjizoeoka-prefektuur)


5 Oktober

07:15 Australië t. Uruguay (Oita-prefektuur)

10:00 Engeland t. Argentinië (Tokio)

12:30 Japan t. Samoa (Toyota)


6 Oktober

06:45 Nieu-Seeland t. Namibië (Tokio)

09:45 Frankryk t. Tonga (Koemamoto)


8 Oktober

12:15 Suid-Afrika t. Kanada (Kobe)


9 Oktober

06:45 Argentinië t. VSA (Koemagaja)

09:15 Skotland t. Rusland (Sjizoeoka-prefektuur)

11:45 Wallis t. Fidji (Oita-prefektuur)


11 Oktober

12:15 Australië t. Georgië (Sjizoeoka-prefektuur)


12 Oktober

06:45 Nieu-Seeland t. Italië (Toyota)

10:15 Engeland t. Frankryk (Jokohama)

12:45 Ierland t. Samoa (Foekoeoka)


13 Oktober

05:15 Namibië t. Kanada (Kamaisji)

07:45 VSA t. Tonga (Higasjiosaka)

10:15 Wallis t. Uruguay (Koemamoto)

12:45 Japan t. Skotland (Jokohama)


19 Oktober

09:15 Wenner Groep C t. Naaswenner Groep D (Oita-prefektuur)

12:15 Wenner Groep B t. Naaswenner Groep A (Tokio)


20 Oktober

09:15 Wenner Groep D t. Naaswenner Groep C (Oita-prefektuur)

12:15 Wenner Groep A t. Naaswenner Groep B (Tokio)


26 Oktober

10:00 Wenner Kwarteindronde 1 t. Wenner Kwarteindronde 2 (Jokohama)


27 Oktober

11:00 Wenner Kwarteindronde 3 t. Wenner Kwarteindronde 4 (Jokohama)


1 November

11:00 Verloorder Halfeindstryd 1 t. Verloorder Halfeindstryd 2 (Tokio)


2 November

11:00 Eindstryd: Wenner Halfeindstryd 1 t. Wenner Halfeindstryd 2 (Jokohama)

Stemme

Hallo, jy moet ingeteken wees of registreer om artikels te lees.