Een gelukkige leser wat elke week ingeskryf het, kon ook met die groot prys van R20 000 wegstap.

Die wenner van die R20 000 is Helen Oosthuizen van Kempton Park.

Hier is die R1000-wenners:

Week 1

·         Ina du Plessis, Swellendam

·         LM Prinsloo, Louis Trichardt

·         Zyta Kotze, Winburg

·         George Viljoen, Wolseley

·         Kobus Snyman, Verkeerdevlei

·         Elize van Zyl, Wolseley

·         Linda Wissekerke, Rustenburg

·         Simon Streicher, Vaalwater

·         Joresa Beyers, Colesberg

·         Helen Oosthuizen, Kempton Park

Week 2

·         Cathy Truter, Oudtshoorn

·         Willa Smith, Clanwilliam

·         Elize Jacobs, Upington

·         R. Snyman, Parys

·         Eddie Boje, Loerie

·         Erika Louw, Theunissen

·         Anita Hern, Middelburg (Mpumalanga)

·         Jurie Potgieter, Heilbron

·         Pieter Erwee, Brakpan

·         Gert van Wyk, Bronkhorstspruit

Week 3

·         Pierre Ferreira, Patensie

·         Ben Prinsloo, Louis Trichardt

·         Gideon Marais, Boggomsbaai

·         Dirk Volschenk, Witbank

·         Francois Haarhoff, Belfast

·         Fanie Erasmus, Potchefstroom

·         Hanri Coetzee, Lichtenburg

·         Adam Jacobson, Philippolis

·         Kobie Kotze, Groblersdal

·         Karel Erasmus, Ermelo

Week 4

·         Gerhard Gous, Petrusburg

·         Magda Niehaus, Rouxville

·         Marie Meiring, Klerksdorp

·         Hannes Smit, Pretoria

·         Hennie Langeveldt, Eendekuil

·         Pieter Rheeder, Makwassie

·         C Potgieter, Machadodorp

·         Jannie Kay, Vryheid

·         Gideon Gebhardt, Carolina

·         Elma Markram, Upington

Week 5

·         Hanlie Folkus, Hartswater

·         Henry Page, Plooysburg

·         Charl Human, Delportshoop

·         Maarten Kruger, Potchefstroom

·         Hannes de Bruyn, Heidelberg

·         Hannes van Rooyen, Heilbron

·         Lena van der Merwe, Belfast

·         Hennie van Eeden, Vaalwater

·         Jeannette Jooste, Stilbaai

·         Fancois Hugo, Victoria-Wes

Week 6

·         JZ Moolman, Ventersdorp

·         Regina Ankiewicz, Grootvlei

·         Poen Olivier, Senekal

·         Fanie Groenewald, Kleinmond

·         Hedley Wessels, Kuruman

·         Alby Alcock, Mookgopong

·         CJ Viviers, Polokwane

·         Ann Smit, Bloemfontein

·         Jeanita Cilliers, Robertson

·         Mariette Seen, Mosselbaai

Week 7

·         Giny Rheeder, Olifantsfontein

·         Johan van Zyl, Kleinmond

·         Estelle Victor, Brits

·         Linda van den Berg, Villiers

·         Johan Potgieter, Calitzdorp

·         Lindie Steenkamp, Kaydale

·         Anna Mokhehle, Verkeerdevlei

·         Wessel Strydom, Uvongo

·         Felix Joubert, Potchefstroom

·         Oskar Schulz, Pretoria

Week 8

·         Dina Boeyens, Leeudoringstad

·         Minette Kotze, Potchefstroom

·         H. Muller, Worcester

·         Elna Scholtz, Calitzdorp

·         Charl Badenhorst, Garsfontein

·         Quintin Kruger, Kuruman

·         Marina Byleveldt, Brits

·         Herman Swanepoel, Schweizer-Reneke

·         Andrew Diedricks, Nelspruit

·         Corrie Snyders, Leeudoringstad

Week 9

·         Cobus du Plessis, Centurion

·         Dirk Kotze, Vanrhynsdorp

·         Derick Smit, Bloemfontein

·         Rita Cox, Deneysville

·         Gerida Noeth, Warrenton

·         Geldenhuys, Fochville

·         Daan de Lange, Polokwane

·         Ina Brummer, Dealesville

·         Gert van der Merwe, Rosendal

·         Wilhelm Swanepoel, Witbank

Week 10

·         Wenda Haasbroek, Jeffreysbaai

·         Sustiana van Huyssteen, Stellenbosch

·         Elizabeth Wolfaardt, Lyttelton

·         R. Visser, Kathu

·         Erna Small, Benoni

·         Hennie Ekkerd, Uniondale

·         Hester Brits, Kroonstad

·         Ina van Eeden, Schweizer-Reneke

·         SJ (Fanie) Marais, Parys

·         Esther Appels, Kaapstad